Wyndham Rewards' Sihirine Kapılın!

Ramada Elazığ, günümüzün konaklama ihtiyaçlarını uluslararası hizmet standartlarıyla karşılamak üzere tasarlanan odaları, toplantı ve ziyafet salonları ve yiyecek içecek hizmetleri ile Elazığ'ın merkezinde konumlandırılmıştır.
136 odası, 600 kişi kapasiteli 3 adet salonu ve zengin yiyecek-içecek hizmetleri ile gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimize konforlu bir konaklama sunmaktadır.
136oda
600kişi kps.
3salon
1düğün sal.

Otel Hizmetlerimiz

1. Engelli Misafir Hizmetleri
Engelli misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış odamız ve hizmetlerimiz.
2. Spa Center
Spa Center, günün temposunu ara vermek ve iyi hissetmek istediğiniz her an küçük kaçamaklar yapıp kendinizi şımartabileceğiniz bir yer. Klasik zevklerin modern çizgilerle buluştuğu sofistike bir anlayışla dekore edilen spa çenter sizlere profosyonel personel eşliğinde uygulanan masaj terapileri sunuyor. Burası sauna, buhar odası fitness ve hamam keyfini birarada bulabileceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam merkezi.
3. Toplantı ve Organizasyonlar
Toplam 3 farklı kullanım alanı ile toplantılarını bizimle gerçekleştirmek isteyen iş ortaklarımıza ilham verici seçenekler sunuyoruz.Sunumlarınızı dikkat çekici bir hale getirmek için ıdea Paint uygulanmasından yararlanırken uzun süren toplantılarınızın verimliliğini artırmak için ise toplantı salonlarımıza oksijen pompalıyoruz. En yeni teknolojiye dayalı ses ve görüntü sistemleri,sunum ekipmanlarıyla hizmetinizdeyiz. Güler yüzlü profesyonel ekibimiz ve lezzetli ikramlarımızla toplantılarınızın üretken olduğu kadar keyifli geçmesini de sağlıyoruz.